Uroczystość Wszystkich Świętych


Procesja Bożego Ciała 2016


Dzień otwartej furty w WSD Sandomierz


Narodowy Dzień Niepodległości


Goście z Kanady...

W dzisiejszą, pierwszą niedzielę miesiąca przybyli do nas pielgrzymi podążający "Lubelską drogą św. Jakuba", która prowadzi przez naszą parafię (więcej informacji http://caminodelavida.pl/tag/lubelska-droga-sw-jakuba/ ). Pielgrzymami okazali się bracia ze wspólnoty miłosierdzia z Kanady  O godzinie 18:00 wszyscy pielgrzymi (17 osób) uczestniczyli we Mszy św. sprawowanej w naszym kościele parafialnym w języku francuskim. Po Mszy św. bracia wyrazili podziw dla naszej pięknej świątyni i prosili przekazać wszystkim parafianom zapewnienie o ich modlitwie w naszej intencji. 

adres strony internetowej tej wspólnoty: http://missionnairesevangile.ca
Koncert kolęd

6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego w naszej parafii odbył się koncert kolęd. Wystąpił chór parafialny, schola parafialna i Klub Seniora. Dziękujemy wszystkim artystom za występy oraz słuchaczom za obecność. Bóg zapłać!


Kolędnicy w naszej parafii

W Święto Świętego Szczepana oraz w Niedzielę Świętej Rodziny dzieci i młodzież ze scholi oraz KSMu kolędowali w naszej parafii. Zebrane datki kolędnicy przeznaczą na wakacyjny wyjazd i Dzieło Misyjne Kościoła. Bóg zapłać za wszystkie ofiary i ciepłe przyjęcie!


Jasełka w Szkole Podstawowej

We wtorkowe przedpołudnie w Szkole Podstawowej uczniowie zaprezentowali piękne jasełka. To wspólne spotkanie w gronie dyrekcji, nauczycieli, uczniów i rodziców wzbudziło piękną atmosferę nadchodzących Świąt. Podsumowanie Rorat 2015 r.

Chociaż przed nami jeszcze dwie Msze św. roratnie dzisiaj w naszej parafii nastąpiło posumowanie naszych porannych spotkań. Dzieci przyniosły plansze adwentowe, na które przyklejały zbierane każdego dnia obrazki i otrzymały paczki świąteczne przygotowane przez Księdza Proboszcza. Dziękujemy dzieciom za ich obecność na Mszach św. roratnich oraz wszystkim wiernym, którzy przychodzili na nasze poranne spotkania z Bogiem. Życzymy dobrego przygotowania do Świąt!


Światełko Betlejemskie

 

 

W niedzielę 20 grudnia do naszego kościoła dotarło Betlejemskie Światło Pokoju. Światełko wnieśli do kościoła harcerze i zuchy wraz z opiekunami, którzy przywieźli je z Zakopanego. Światełko będzie można odpalić i zabrać do domu po każdej Mszy świętej aż do dnia Wigilii. 


Mikołaj u dzieci...

W dniu dzisiejszym ponad 40 dzieci z naszej parafii oraz z Domu Dziecka w Stalowej Woli otrzymało paczki świąteczne. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali te prezenty.

 

Bardzo cieszymy się, że tak wielu z Was włączyło się w to piękne dzieło. Uśmiech dzieci, którym wręczaliśmy te podarunki jest naprawdę bezcenny! Duszpasterze oraz dzieci mówią głośne DZIĘKUJEMY!!!


Spotkanie opłatkowe

W piątkowe popołudnie Dyrekcja, nauczyciele oraz pracownicy Zespołu Szkół w Wólce Gościeradowskiej spotkali się przy wigilijnym stole. Młodzież zaprezentowała montaż słowno-muzyczny o Bożym Narodzeniu. Wszystkim uczniom życzymy spokojnych, radosnych Świąt i "głębokiego oddechu" przed wyzwaniami jakie przyniesie rok 2016. 


Olimpiada Liturgiczna

W dniu dzisiejszym finaliści Olimpiady Liturgicznej wzięli udział w etapie diecezjalnym. W budynku Kurii Diecezjalnej 21 gimnazjalistów oraz 32 uczniów Szkoły Podstawowej pisali test na temat biografii Sługi Bożego Ks. Stanisława Sudoła, który był proboszczem w parafii Dzikowiec w naszej diecezji. Naszą parafię reprezentowały Patrycja Zgardzińska, Małgorzata Leśniak i Aleksandra Zawisza. Dziękujemy uczennicom za udział i życzymy dalszych sukcesów!


Dzień Patrona Szkoły Podstawowej - św. Jana Pawła II

Dzisiaj w naszej parafii przeżywaliśmy Dzień Patrona Szkoły Podstawowej - św. Jana Pawła II. O godz. 9:00 została odprawiona przez ks. Roberta Msza św. w intencji całej społeczności szkolnej. Dalsze uroczystości miały miejsce w Szkole, gdzie starsi uczniowie zaprezentowali program słowno - muzyczny oraz miało miejsce pasowanie na ucznia dzieci w klas I. Niech nasz Święty Patron uprasza nam u Boga wiele łask!


Dekanalny Turniej Piłki Halowej Ministrantów i Lektorów

Dzisiaj w Liśniku Dużym rozegrał się turniej piłki halowej ministrantów i lektorów, na którym nasza drużyna ze szkoły podstawowej zajęła III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 


Boże Ciało 2015

fot. Rafał Rogoźnicki


Bierzmowanie

fot. Rafał Rogoźnicki


XII Wieczór Kolęd i Pastorałek