Grupy parafialne

KSM – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

 

Skupia młodzież, która chce „czegoś więcej” w swojej parafii i Ojczyźnie. Spotkania odbywają się w każdy piątek o godz. 17:00. KSM prowadzi akcje charytatywne, liczne akcje, organizuje różne zbiórki, prowadzi akcję „Świąteczna paczka” oraz bierze udział w różnych wyjazdach zarówno w ciągu roku, jak i podczas wakacji. Chętnych do wstąpienia w szeregi KSMu zapraszamy do ks. Łukasza.

 

Więcej informacji o działalności KSM pod adresem:

http://www.ksm.sandomierz.opoka.org.pl/

 

 

LSO – Liturgiczna Służba Ołtarza

 

Zbiórki odbywają się co drugi piątek o godz. 16:00. Chętnych chłopców zapraszamy do wstąpienia w szeregi ministrantów i lektorów. Zapisy u ks. Pawła.

 

Więcej informacji o LSO pod adresem:

http://www.ministranci.sandomierz.opoka.org.pl/

 

 

Schola

 

W naszej parafii działa schola dziewczęca. Swoim pięknym śpiewem ubogacają liturgię i pomagają nam wszystkim także przez śpiew wychwalać Boga! Próby odbywają się w czwartki o godz. 18:00. Chętne do śpiewania w scholi dziewczynki zapraszamy do ks. Pawła.

 

 

Chór parafialny

 

Swoim śpiewem piękno liturgii ubogaca także chór parafialny. Niezastąpiony podczas głównych uroczystości w ciągu roku. Dorosłych, którzy chcą dołączyć do chóru zapraszamy do Pana Krzysztofa – organisty.

 

 

Koło Żywego Różańca

 

Członkowie Róż Różańcowych swoją modlitwą obejmują naszą parafię, wszystkie rodziny oraz modlą się w intencjach papieża, intencjach misyjnych i aktualnych. Chętnych do włączenia się w tę piękną modlitwę zapraszamy do ks. Proboszcza. Zmiana tajemnic różańcowych w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 12:00.