Grupy parafialne

KSM – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

Skupia młodzież, która chce „czegoś więcej” w swojej parafii i Ojczyźnie. Spotkania odbywają się w każdy piątek po ostatniej Mszy Św.. KSM prowadzi akcje charytatywne, liczne akcje, organizuje różne zbiórki, prowadzi akcję „Świąteczna paczka” oraz bierze udział w różnych wyjazdach zarówno w ciągu roku, jak i podczas wakacji.

SPOKANIA - PIĄTEK PO MSZY ŚW.

LSO – Liturgiczna Służba Ołtarza

Chętnych chłopców zapraszamy do wstąpienia w szeregi ministrantów i lektorów.

ZBIÓRKI MINISTRANTÓW - CZWARTEK PO MSZY ŚW.

Schola

W naszej parafii działa schola dziewczęca. Swoim pięknym śpiewem ubogacają liturgię i pomagają nam wszystkim także przez śpiew wychwalać Boga!

PRÓBY SCHOLI - SOBOTA PO MSZY ŚW.

Chór parafialny

Swoim śpiewem piękno liturgii ubogaca także chór parafialny. Niezastąpiony podczas głównych uroczystości w ciągu roku. Dorosłych, którzy chcą dołączyć do chóru zapraszamy do Pana Krzysztofa – organisty.

Koło Żywego Różańca

Członkowie Róż Różańcowych swoją modlitwą obejmują naszą parafię, wszystkie rodziny oraz modlą się w intencjach papieża, intencjach misyjnych i aktualnych. Chętnych do włączenia się w tę piękną modlitwę zapraszamy do ks. Proboszcza. Zmiana tajemnic różańcowych w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 12:00.