29 STYCZNIA 2023 ROKU

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy we wtorek św. Jana Bosko; w piątek św. Błażeja – błogosławieństwo jabłek; w niedzielę wspomnienie św. Agaty – poświęcenie soli i chleba.

2. W czwartek przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Msze Św., w tym dniu
    o godz. 9 i 17. Poświęcenie świec – Gromnic – na każdej Mszy Św. Świece dostępne są u p. Elżbiety Myszki.

3. W czwartek także przypada Dzień Życia Konsekrowanego. Polecajmy Bogu sprawę powołań do wyłącznej służby Bożej, a także powołanych z naszej wspólnoty parafialnej.

4. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

6. W piątek spowiedź od godz. 16.30. Zachęcamy do praktykowania nabożeństwa 9. pierwszych piątków.

7. W przyszłą niedzielę pierwsza niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych po Sumie.

8. Zapraszamy na spotkania grup duszpasterskich – w czwartek po Mszy Św., - ministrantów; w piątek po Mszy Św., - KSM; w sobotę po Mszy Św., - scholę.

9. W zeszłą niedzielę w naszym kościele miał miejsce koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Zespołu Tańca Ludowego UMCS. Wszystkim organizatorom i obecnym składamy serdeczne Bóg zapłać!

10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła Bożenie Guzik, Bożenie Ogledzińskiej, Iwonie Flis, Patrycji Pałys.

11. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę zapraszamy Renatę Jabłońską, Ewelinę Burak, Irenę Wróblewską, Agnieszkę Syrokę, Małgorzatę Syrokę.