15 MAJA 2022 ROKU

V Niedziela Wielkanocna

1. Dziękujemy grupom parafialnym i druhom Strażakom za zaangażowanie
w przygotowanie i przeprowadzenie odpustu parafialnego ku czci św. Stanisława oraz wszystkim za wspólną modlitwę.

2. Dzisiaj zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Sandomierzu.

3. Nabożeństwa majowe w naszym kościele w niedziele po Mszy Św.,
o godz. 16, natomiast w dni powszednie po Mszy Św., o godz. 17. Serdecznie zapraszamy, szczególnie dzieci, młodzież.

4. Jutro święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika – Patrona Polski. Zbiórka ministrantów po majówce.

5. Jutro także po nabożeństwie majowym zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcie I Komunii Świętej na próbę.

6. W środę Nowenna do MBNP połączona z nabożeństwem majowym.

7. W sobotę dzień pierwszej spowiedzi świętej dla dzieci komunijnych. Spowiedź od godz. 9.

8. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 9 dzieci z klas III po raz pierwszy przyjmą do serca Pana Jezusa.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła Paulinie Burak, Pawłowi Burakowi, Jolancie Burak, Rafałowi Dudkowi, Karolinie Dudek, Zofii Rybie, Annie Drop, Jarosławowi Kuśmierzowi.

10. Troskę o kościół powierzamy Rodzicom dzieci komunijnych.

11. W ostatnim czasie zostało zakupione nagłośnienie na procesje z dwoma mikrofonami za 3500 zł.

12. Zapowiedzi przedmałżeńskie

- Dawid Pałys, zam. Salomin, par. Gościeradów i Katarzyna Bożek, zam. Kraśnik, par. WNMP w Kraśniku, zapow. druga.

- Zbigniew Sowa, zam. Wólka Gościeradowska, par. Gościeradów i Małgorzata Czajka, zam. Stalowa Wola, par. MBKP w Stalowej Woli, zapow. pierwsza.