25 WRZEŚNIA 2022 ROKU

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy – w poniedziałek św. Kosmę
    i Damiana, we wtorek św. Wincentego a Paulo, w środę św. Wacława, w czwartek Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek św. Hieronima, w sobotę św. Teresę od Dzieciątka Jezus.

2. Program spotkań grup duszpasterskich:

- chór parafialny - w poniedziałek,

- ministranci – w czwartek po Mszy Św., o godz. 17.00 - zbiórka rozpocz. się Mszą Św.

- Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży (KSM) w piątek po Mszy Św., o godz. 17.00,

- schola – w sobotę po Mszy Św., o godz. 17,

- grupa gitarowa – w niedzielę o godz. 15.

3. W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc październik. W dni powszednie nabożeństwa różańcowe po Mszy Św., o godz. 17, w niedzielę po Mszy Św., o godz. 16. Zapraszamy szczególnie dzieci, młodzież.

4. Najbliższa niedziela to pierwsza niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych.

5. Dzieci klas VII wraz z Rodzicami zapraszamy na spotkanie w sprawie bierzmowania – 30 września / piątek /. Spotkanie rozpoczyna się Mszą Św., o godz. 17, po Mszy Św., spotkanie.

6. Dzieci z klas III, które przygotowują się do I Komunii Świętej wraz z Rodzicami zapraszamy na spotkanie 1 października / sobota /. Spotkanie rozpoczyna się Mszą Św.,
    o godz. 17, po Mszy Św., podczas której poświęcimy i wręczymy dzieciom różańce, nabożeństwo różańcowe oraz spotkanie.

7. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce autokarowej do Radomyśla nad Sanem
    1 października / sobota / z racji diecezjalnej pielgrzymki Kół Żywego Różańca. Prosimy
    o zgłoszenia już dzisiaj, – pomoże to w organizacji.

8. Zapraszamy na autokarową pielgrzymkę do Krakowa – Łagiewnik, Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej 22 października / sobota /. W programie zwiedzanie i modlitwa w sanktuarium Bożego Miłosierdzia, Muzeum Domu Rodzinnego św. Jana Pawła II w Wadowicach i Kalwarii Zebrzydowskiej. Koszt – 110 zł, prosimy wpłacać przy zapisie. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła Marcie Skowrońskiej, Grażynie Kozioł, Otylii Nadolnej.

10. Do sprzątania kościoła zapraszamy Adama Dobrzyńskiego, Wioletę Majdanik, Dorotę Mazurek, Małgorzatę Kozioł, Teresę Mazurek, Katarzynę Mazurek.

Zapowiedzi przedmałżeńskie

- Łukasz Okoń, zam. Budki, parafia Gościeradów i Ilona Maria Burda, zam. Gościeradów Folwark, par. Gościeradów, zapowiedź pierwsza.